Állás-Karrier > Hűtés-Klímatechnikai munkakör

Hűtés-Klímatechnikai munkakör

A Príma Klíma Technika Nagyon sokrétű munkákat vállal és kivitelez. Legyen szó, tervezésről, kivitelezésről, beüzemelésről, oktatásról vagy ezek kombinációjáról.

Ezért nagyon sokféle munkalehetőséget kínálunk szakképzett hűtőgép és klímaberendezés szerelői munkakörbe. (lehet pályakezdő is)

Elvárások:

szakirányú végzettség

fényképes önéletrajz (a cég posta címére, vagy eMail-ben kérjük megküldeni.)

pontosság, precizitás, megbízhatóság,

jó kommunikációs készség

jó állóképesség

fegyelmezettség

orvosi alkalmasság

18. életév betöltése

önálló munkavégzés

erkölcsi bizonyítvány

Előnyök:

nem dohányzó férfi

“B” kat. jogosítvány

20-30 életév

érettségi

angol, vagy német nyelvtudás

Kérjük valóságos adatokat adjon meg, mert csak abban az esetben tudjuk felvenni önnel a kapcsolatot.

Megértését köszönjük.

Adatlap

Az állás betöltve

Ha úgy gondolja, hogy szeretne jelentkezni, akkor tegye meg, regisztráljuk rendszerünkben, és ahogy megnyílik a felvétel újra azonnal értesítjük.

Tisztelettel: C.T.

Teljes Név :
(pld: Príma Klíma Technika)
Telefonszám :
(pld: +36204066144)
e-Mail cím :
(pld: prima_klima_technika@hotmail.com)
Lakhely :
(pld: 6727 Szeged Dobogó utca 6/a.)

Üzenet szövege

T
e
l
j
e
s

o
l
d
a
l

Amennyiben új e-Mail érkezésekor észrevesszük, hogy a kötelezően kitöltendő mezők tartalma nem valós adatot tartalmaz, más jellegű karakterek, adat …

- Teljes Név : mezőben - Nem valós név,

- Telefonszám : mezőben - nem valós szám,

- e-Mail cím : mezőben - nem valós e-Mail cím

- Lakhely : mezőben - nem valós cím

- Üzenet szövege : mezőben - máshova mutató linkek, címek, reklámok

!! Azon e-Mail okat azonnal töröljük !!

megértésüket köszönjük